Dr. Alev Özsarı bursu, iç hastalıkları uzmanı olarak ülkemizin çeşitli illerinde hastalarına şifa dağıtmak üzere görev yapmış ve 31.01.2024 tarihinde vefat etmiş olan Uzm. Dr. Alev Özsarı anısına ailesi ve en son çalıştığı kurum olan Liv Hospital’in destekleri ile vakfımızın Liv Hospital ile imzalamış olduğu protokol kapsamında verilmektedir.  Uzm. Dr. Alev Özsarı’nın özgeçmişi aşağıda sunulmuştur.

Dr. Alev Özsarı bursu, Vakfımızın vermiş olduğu diğer öğrenim burslarından bağımsız olarak sadece Cerrahpaşa Tıp Fakültesi öğrencilerine verilen öğrenim bursudur.

Dr. Alev Özsarı bursuna başvurular, her eğitim-öğretim yılı başında vakfımızın ilan ettiği tarih aralığında ve diğer burs başvurularında olduğu gibi vakfımızın web sayfası üzerinden elektronik ortamda yapılır.  Burs başvuru yöntemi, koşullar ve burs miktarı başvuru döneminde vakfımızın web sayfasında detaylıca açıklanacaktır.

Uzm. Dr. Alev Özsarı’nın özgeçmişi için tıklayınız.

Dr. Alev Özsarı Öğrenim Bursu için Halkbank Cerrahpaşa Şubesinde açılan aşağıda bilgileri paylaşılan hesaba dilediğiniz miktarda bağış yapabilirsiniz. Bağışlarınız için teşekkür ederiz.

 

IBAN:

TR19 0001 2001 5300 0016 1000 24

HESAP NO:

16100024

HESAP ADI:

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ-CERRAHPAŞA GELİŞTİRME VAKFI

BANKA:

HALK BANKASI

ŞUBE:

1530-CERRAHPAŞA İSTANBUL ŞUBESİ